Reference

Reference spokojených klientů

Věnujeme maximum úsilí k vyřešení právních i životních nesnází našich klientů. Ne vždy je však výhra sporu tou nejlepší variantou. V mnoha případech se ukáže, že vzájemná dohoda obou stran je mnohem přívětivější a z dlouhodobého hlediska výhodnější výsledek. Tak či tak však uděláme vše pro to, aby bylo rozhodnuto ve Váš prospěch.

O tom, jak probíhala spolupráce s našimi klienty si můžete přečíst níže. Jejich spokojenost mluví sama za sebe.

Naprostá spokojenost s Advokátní kanceláří Moreno Vlk & Asociados, se kterou spolupracuji již od roku 2018, kdy mě úspěšně zastupovali při komplikovaném rozvodu. Oceňuji vstřícný a lidský přístup JUDr. Kláry Doležalové, která je velmi profesionální, empatická a velice ochotná. Vím, že v budoucnu, pokud budu potřebovat, se na tuto advokátní kancelář opět s důvěrou obrátím. Vřele doporučuji.

Paní S.K.

Advokátní kancelář Moreno Vlk & Asociados můžeme s manželkou jen a jen doporučit. Kancelář jsme oslovili při vypořádáni SJM a byli jsme příjemně překvapeni rychlostí a ochotou. Pomohli nám, a to včetně zajištění notáře. Nemuseli jsme nic shánět, vše bylo připravené.

Pan Jerzy Andrzejak

Oslovil jsem advokátní kancelář na doporučení mých známých a byl jsem překvapen širokým záběrem a kvalitou služeb, které mi poskytli. Začalo to konzultacemi ohledně poměrů k nezletilému dítěti, pak celé řízení u soudu, následoval rozvod, výživné pro stále nespokojenou manželku, vypořádání společného jmění (do toho obchodní podíly několika firem, investice před manželstvím, během manželství atd.), ale i přestupkové řízení. Ono se to nezdá, ale těch souvisejících věcí nakonec bylo dost a se vším si věděli rady. Řekl bych, že každý rozumí něčemu a vzájemně se spojí, aby výsledek ve všech oblastech byl co nejlepší. Také se mi líbilo, že to nejsou takoví strozí právníci, vládne tam příjemná skoro až rodinná atmosféra.

Pan Roman Sedláček

S advokátní kanceláří Moreno Vlk & Asociados jsem byl vždy maximálně spokojen, a to nejen s osobním přístupem, ale i s důkladnou přípravou podkladů. Osobně jsem měl možnost se zastupováním JUDr. Václava Vlka i JUDr. Kláry Doležalové. V obou případech musím vyzdvihnout jejich dlouholeté zkušenosti a přístupem k danému problému, jelikož advokátní kancelář navštívíte právě ve chvíli, kdy nevíte jak dál. Od tohoto okamžiku se cítíte mnohem lépe, proto mohu jednoznačně doporučit.

Pan J. M.

Pomůžeme vám začít novou kapitolu vašeho života.

Moreno Vlk & Asociados