O nás

Kdo jsme a jaké jsou naše zkušenosti na poli advokacie?

Mezinárodní advokátní kanceláře Moreno Vlk & Asociados. 30 let praxe a zkušeností.

Kdo jsme a jaké jsou naše zkušenosti na poli advokacie?

Naše advokátní kancelář je v současné době tvořena týmem více než dvaceti vysoce kvalifikovaných právníků a účetních zaměstnanců, kteří své profesionální právní služby momentálně poskytují až ve třech cizojazyčných oblastech světa.

Ročně řešíme v ČR přes 50 rozvodových a rodinných věcí. Naší výhodu je multidisciplinární působnost a odpovídající servis pro klienta. Vždy je zde někdo pro Vás a Vaše starosti, vzájemné zastoupení, práce v týmech. Nepotřebujete a nemáte jen jednoho právníka ale tým, který na Vaší kauze pracuje. Můžete si u nás dopřát, že se necháte hýčkat kvalitou a šíří služeb. Máme pro to prostor i personální obsazení.

Naše názory jsou přijímány na odborných konferencích, v odborném i denním tisku. Utváříme judikaturu ve věcech našich klientů. Věříme, že Vám zde nabyté informace budou k co největšímu užitku a těšíme se na případnou spolupráci.

Customer service good cooperation, Consultation between a Businessman and Male lawyer or judge consult having team meeting with client, Law and Legal services concept.
VítěZ CENY

Byli jsme oceněni jako "Právnická firma roku" v letech 20013-2020

Tým odborníků

Všichni členové našeho týmu jsou vysoce kvalifikovaní a vzdělaní v nejlepších institucích.

Spolupráce

Spolupracujeme s mnoha podniky, abychom plně vyhověli vašim požadavkům.

Zkušenosti v oboru rodinného a rozvodového práva

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Nulla est. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Sed vel lectus. Donec odio tempus molestie, porttitor ut, iaculis quis, sem. Etiam dui sem, fermentum vitae, sagittis id, malesuada in, quam. Nullam justo enim, consectetuer nec, ullamcorper ac, vestibulum in, elit. Fusce wisi. Nullam sapien sem, ornare ac, nonummy non, lobortis a enim. Curabitur bibendum justo non orci. Nunc dapibus tortor vel mi dapibus sollicitudin. Etiam dictum tincidunt diam.

Partner/zakladatel

Doménou jeho praxe v rodinném právu je otázka extrémně vysoké/nízké výživné, exekuční a majetkové spory rodinné oblasti, vztahy při vypořádání SJM, otázky styku a péče o nezletilé, speciální statkové otázky, zastoupení v otázkách správy majetku osvojených nezletilých, opatrovnictví či poručnictví. Otázky zvláštních úprav styku s nezletilými a výchovných opatření, neshod ohledně podstatných záležitostí nezletilých, správy majetku nezletilých a jejich právních jednání.

Advokát, partner kanceláře

Vedoucí týmu civilního, rodinného a rozvodového práva, s dlouholetou praxí z více než stovky případů rodinného práva, zejména přeshraniční rodinné vztahy, mezinárodní prvek, otázky výživného a majetkové.

Advokát, mediátor

Zaměřena na tradiční rozvodovou a rodině právní problematiku s dlouholetou praxí, též na přesahy v trestní oblasti a přestupkové

Advokát

Zaměřena na trestní aspekty a standardní rodině právní problematiku

Advokát

Zaměřena na tradiční rozvodovou a rodině právní problematiku s dlouholetou praxí

Advokát

Dlouhodobě se specializuje na procesní zastoupení, tradiční rozvodovou a rodině právní problematiku.

Advokát

Vyřizuje agendu úpravy poměrů k nezletilým a rozvodovému právu ve Španělském království a dále řízení s prvky mezinárodními mezi Českou republikou, Slovenskem a Śpanělskem, včetně dědických otázek.

Advokát

Procesní specialista,  v rodinném právu s dlouholetou praxí ve Španělsku včetně otázek dědictví, úpravy poměrů a opatrovnictví.